Česká odborná špolečnost pro inkluzivní vzdělávání z.s. pořádá pilotní školení programu STRONG s názvem " Jak ve škole pracovat s dětmi, které přišly z válečného konfliktu". Školení je dvoudenní v termínu 14. - 15. 12. 2022 a koná se ve Skautském institutu, Staroměstské náměstí 1/4, Praha 1. Školení je bezplatné. Více informací naleznete ZDE.

Letak_STRONG.pdfLeták k programu STRONG

Na školení se můžete přihlásit, splňujete-li následující kritéria:

- pracujete pravidelně s ukrajinskými dětmi,

- počítáte s tím, že STRONG začnete aktivně používat ve své praxi hned po absolvování kurzu,

- jste ochotni po absolvování pilotního školení vyplnit elektronický evaluační dotazník,

- jste ochotni s námi sdílet Vaše zkušenosti s realizací programu,

- jste ochotni prostřednictvím elektronického dotazníku vyplnit zpětnou vazbu vždy, když zakončíte program STRONG s konkrétní skupinou dětí (po dobu trvání našeho projektu – plánovaný konec 31. 8. 2023 s možností prodloužení do konce roku 2023).

Do přihlášky, kterou pošlete mailem na katerina.kubatova@cosiv.cz, uveďte:

- počet ukrajinských dětí, se kterými osobně aktivně pracujete,

- místo, kde s dětmi pracujete (škola, zájmový kroužek,…),

- jak často s nimi jste v kontaktu,

- Vaše postavení vůči ukrajinským dětem (učitel, psycholog, terapeut, …),

- ​Vaši představu realizace programu STRONG (vytvoření skupiny) ve Vašem prostředí.