Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

RODIČ A ŽÁK

2.12.2019
Univerzita obrany v Brně - dny otevřených dveří
Univerzita obrany v Brně Vás zve na dny otevřených dveří Fakulty vojenských technologií, Fakulty...
Celá novinka >
14.11.2019
39. ročník dětského výtvarného festivalu "Malý Montmartre 2020"
​Ve dnech 23. - 30. 5. 2020 se v severomakedonském městě Bitola uskuteční 39. ročník dětského...
Celá novinka >

Soutěže

Název soutěže
Školní rok
Kolo soutěže
Typ soutěže
Výsledky
Datum konání
Vyberte datum z kalendáře.
 
19.9.2020 9:00
Atletický čtyřboj
Chodov – atletický stadion ŠAK ( u 3. ZŠ Chodov,Husova ul, naproti Penny )
2019-2020 Sokolov IV. okresní Sportovní výsledky okresní
27.5.2020 8:30
Fyzikální olympiáda
Dům dětí a mládeže Sokolov, Spartakiádní 1937
2019-2020 Sokolov G okresní Předmětová vyhlášená
22.5.2020 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2019-2020 D krajské Předmětová vyhlášená
14.5.2020 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2019-2020 C krajské Předmětová vyhlášená
13.5.2020 8:30
Fyzikální olympiáda
učebna fyziky, 3. ZŠ Cheb, Malé náměstí 3
2019-2020 Cheb G okresní Předmětová vyhlášená
22.4.2020 8:00
Chemická olympiáda
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Nerudova 2283/7 350 02 Cheb
2019-2020 B krajské Předmětová vyhlášená
21.4.2020 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2019-2020 Sokolov D okresní Předmětová vyhlášená
8.4.2020 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2019-2020 Sokolov C okresní Předmětová vyhlášená
2.4.2020 8:00
Chemická olympiáda
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Nerudova 2283/7 350 02 Cheb
2019-2020 C krajské Předmětová vyhlášená
1.4.2020 9:15
Olympiáda v českém jazyce
Gymnázium Cheb, Nerudova 7
2019-2020 II krajské Předmětová vyhlášená
1 - 10z   245

2.12.2019
Univerzita obrany v Brně - dny otevřených dveří
Univerzita obrany v Brně Vás zve na dny otevřených dveří Fakulty vojenských technologií, Fakulty...
Celá novinka >
14.11.2019
39. ročník dětského výtvarného festivalu "Malý Montmartre 2020"
​Ve dnech 23. - 30. 5. 2020 se v severomakedonském městě Bitola uskuteční 39. ročník dětského...
Celá novinka >
11.11.2019
Prezentační den Univerzity obrany
​Dne 19. 11. 2019 se od 10.00 uskuteční v knihovně Střední pedagogické školy, gymnázia a vyšší...
Celá novinka >