Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
Sportovní areál na vrchu Háj |
|
|
Datum do:
|
9.10.2019 13:00 |
|
|
Přihlášky do:
|
4.10.2019 10:00 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
KR AŠSK Karlovarského kraje |
|
Organizátor:
|
KR AŠSK Karlovarského kraje |
|
|
Ředitel školy:
|
Mgr. Petr Jelínek |
|
|
Kategorie soutěží:
|
IV. Žáci 8.–9. tříd a příslušné ročníky víceletých gymnázií
1. družstvo je složeno z žáků jedné školy,
2. členové družstva musí odpovídat příslušnou třídou
Žáci opakující ročník soutěží jako o rok starší
pokud je tento žák v deváté třídě nesmí startovat |
|
Pravidla:
|
Soutěží se dle pravidel ČAS.
Za školu jedno šestičlenné družstvo v každé kategorii
dívky-1,5 km; hoši 3,0 km
Do konečného výsledku se započítává součet umístění prvních čtyřech
závodníků jednotlivých družstev. Vítězí škola s nejnižším součtem
bodů. Při |
|
Prezence:
|
9:00-9:30, předložit potvrzenou soupisku na předepsaném formuláři a
průkazky zdravotní pojišťovny
9:30-9:45-technická porada; 9:45-9:55 nástup a zahájení,
9:55 start první kategorie
10 minut po skončení závodů vyhlášení výsledků-povinné |
|
Soutěží:
|
-první dvě školy z okresních kol Karlovy Vary, Sokolov a Cheb v obou kategoriích
-řádně přihlášené na www.kvkskoly.cz/souteze |
|
Startovné:
|
-členové AŠSK ČR neplatí
-nečlenové AŠSK ČR platí peněžní poukázkou nebo bankovním
převodem na účet KR AŠSK ČR KV číslo 1023018507/5500
za každé družstvo 400 Kč.
-doklad o zaplacení předložit při prezenci
|
|
Postup:
|
Vítězové v obou kategoriích postupují do RF-Hradec Králové 17.10.2019
upozornění:ihned po skončení KK se přihlásit na adresu:Luboš Straka
telefon: 566 621 515, 602 611 916 email: straka@activezdar.cz |
|
Poznámka:
|
Pořadatel neručí za odložené věci.
Závod se koná souběžně s kategorií IV.
Na RF do Hradce Králové doporučuji společný autobus pro postupující
družstva |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Milada Soukupová |
|
|
|
1 |
|
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace |
35b. |
2 |
|
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace |
38b. |
3 |
|
Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 |
52b. |
4 |
|
Základní škola Nejdek, Karlovarská, příspěvková organizace |
57b. |
5 |
|
Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace |
60b. |
6 |
|
ZŠ Sokolov,Běžecká 2055 |
67b. |
|
|
|
|
1 |
|
Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace |
32b. |
2 |
|
Gymnázium Aš, příspěvková organizace |
42b. |
3 |
|
Gymnázium a KVC Sokolov |
45b. |
4 |
|
Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace |
49b. |
5 |
|
4.ZŠ Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace |
78b. |
6 |
|
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
78b. |
|
|