Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
Dům dětí a mládeže Karlovy Vary
Čankovská 9
Karlovy Vary
autobus č. 12 |
|
|
|
Datum do:
|
14.2.2020 14:00 |
|
Doprava:
|
autobus, vlak, MHD |
|
Přihlášky do:
|
11.2.2019 12:00 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
Bc. Dana Babincová |
|
|
Kategorie soutěží:
|
kategorie II.A - je určena žákům 8. a 9. ročníků základních škol; probíhá ve školním, okresním, krajském a ústředním kole |
|
Pravidla:
|
Písemná část
- poslech s porozuměním
- spelling
- reading
Ústní část
- krátký úvod (představení)
- téma (viz poznámky)
- popis obrázku (bez přípravy)
|
|
Prezence:
|
DDM Karlovy Vary Čankovská
14.2.2019 8:30-9:00 |
|
Soutěží:
|
vybraní žáci škol |
|
Postup:
|
do okresního kola postupují vítězové školních kol
do krajského kola postupují první tři kola okresního |
|
Poznámka:
|
s sebou psací potřeby, přezůvky, svačinu, pití
témata: 1. Autobiography - important moments in my life
2. Family and friends
3. Famous people
4. Festivals, traditions
5. Culture and media
6. Food
7. Hobbies
8. Holidays
9. Houses and flats
10. Living in the city or in the country
11. My day, routines
12. Pets and animals
13. Seasons of the year, weather
14. School life
15. The world of sports |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Mgr. Hana Heiserová |
|
|
|
|
1 |
Mudrončíková Emma |
Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace |
169 |
2 |
Tvarůžková Nikola |
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace |
166 |
3 |
Kodl Adam |
Základní škola a Mateřská škola Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizace |
164 |
4 |
Machová Barbora |
Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace |
158 |
5 |
Petružálek Šimon |
Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace |
154 |
6 |
Sahatqui Lorik |
Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace |
153 |
7 |
Jasmine Al khaied |
Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace |
148 |
8 |
Hladíková Eva |
Základní škola Ostrov, Májová 997, příspěvková organizace |
144 |
9 |
Nguyen Milan |
Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace |
134 |
10 |
Oliver Dvořák |
Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace |
129 |
11 |
Vopat Daniel |
Základní škola a mateřská škola Dalovice, okr. K. Vary, příspěvková organizace |
113 |
|
|