Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
Dům dětí a mládeže Karlovy Vary
Čankovská 9
Karlovy Vary
autobus č. 12 |
|
|
|
Datum do:
|
14.2.2020 14:00 |
|
Doprava:
|
autobus, vlak, MHD |
|
Přihlášky do:
|
11.2.2020 12:00 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
Bc. Dana Babincová |
|
|
Kategorie soutěží:
|
kategorie III. C - je určena žákům 1. až 3. ročníků středních odborných škol; probíhá ve školním, okresním, krajském a ústředním kole |
|
|
Pravidla:
|
Písemná část
- poslech s porozuměním
- spelling
Ústní část
- krátký úvod (představení)
- téma (viz poznámky)
- diskutovaná témata týkající se současného dění (bez přípravy)
|
|
Prezence:
|
DDM Karlovy Vary Čankovská
14.2.2020 8:30-9:00 |
|
Soutěží:
|
vybraní žáci škol |
|
Postup:
|
do okresního kola postupují první dva kola školního
do krajského kola postupují první dva kola okresního |
|
Poznámka:
|
s sebou psací potřeby, přezůvky, svačinu, pití
témata:
1. The importance of language learning
2. Cultural life (cinema, theatre, music, art)
3. Advantages and disadvantages of living in the city and in the country
4. Relations and generation gap
5. Holidays and notable days in our country
6. Environment
7. World problems
8. Food and cuisines
9. Health and medicine, lifestyle
10. The mass media
11. Education
12. Tourism
13. English speaking countries
14. What are people like (appearance, personality, behaviour)?
15. Sports and games
16. Likes, dislikes and interests
17. Clothing, fashion
18. The Czech Republic
19. Literature and reading
20. Development of technology (gadgets, appliances, electronics) |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Mgr. Hana Heiserová |
|
|
|
|
1 |
Kováč Jakub |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace |
187 |
2 |
Dariya Cherevko |
Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace |
173 |
3 |
Rasul Kasimov |
Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace |
172 |
4 |
Pejsarová Kristýna |
Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary, příspěvková organizace |
165 |
5 |
Martina Malá |
Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace |
159 |
6 |
Mašková Bára |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace |
151 |
7 |
Dvořák Karel |
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace |
144 |
8 |
Cee David |
Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace |
127 |
9 |
Hejnová Hana |
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary, příspěvková organizace |
125 |
10 |
Oriabinec Filip |
Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace |
100 |
|
|
|
|
|
|