Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
distanční forma, Google Učebna (Google Formulář + interaktivní pdf dokument) |
|
|
|
Datum do:
|
27.1.2021 11:00 |
|
Přihlášky do:
|
17.1.2021 18:00 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara |
|
|
Kategorie soutěží:
|
I - žáci základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií |
|
Pravidla:
|
dle Věstníku MŠMT ČR |
|
Prezence:
|
přijetí pozvánky do Google Učebny - na základě e-mailové adresy (gmail) nejpozději 22. 1. 2021 |
|
Soutěží:
|
maximálně dva soutěžící za školu, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů ve školním kole |
|
Postup:
|
do krajského kola postupují 3 soutěžící, kteří dosáhnou v okresním kole nejvyššího počtu bodů |
|
Poznámka:
|
DO POZNÁMKY V PŘIHLÁŠCE UVÉST E-MAILOVOU ADRESU (gmail!!!) SOUTĚŽÍCÍHO. BEZ TOHO NELZE SOUTĚŽÍCÍHO PŘIHLÁSIT!!! |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Linda Bubancová |
|
|
|
1 |
Zemanová Kateřina |
Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace |
46 |
2 |
Kučera Václav |
Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. |
39,5 |
3 |
Mecnerová Jana Anna |
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace |
39 |
4 |
Postránská Adéla |
Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace |
38,5 |
5 |
Matušková Anna |
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace |
38 |
6 |
Adam Samuel |
5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace |
34 |
7 |
Vlach Šimon |
5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace |
33 |
8 |
Brabec Matěj |
Gymnázium Aš, příspěvková organizace |
32,5 |
9 |
Šůsová Nikola |
Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. |
31,5 |
10 |
Zvěřinová Tereza |
Gymnázium Aš, příspěvková organizace |
30 |
11 |
Sloupová Eliška |
Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 |
27,5 |
12 |
Zeiner Vojtěch |
Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 |
26,5 |
13 |
Brůžková Veronika |
Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně, Školní náměstí 472, příspěvková organizace |
18 |
|
|