Místo a čas konání
|
|
|
Přihlášky do:
|
9.4.2021 23:59 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
RNDr. Jiří Widž |
|
|
Pravidla:
|
Do krajského kola postupují vítězové školních kol, kteří musí být přihlášeni do systému KVK školy do 9.4.2021. Vstupní úkoly musí být odeslány poštou nebo v pdf. garantům jednotlivých okresů RNDr. K. Ledvinová - KV, J.Honomichl - Cheb nebo mě a to do začá |
|
Soutěží:
|
žáci 6. a 7. tříd a žáci odpovídajících ročníků gymnázií |
|
Poznámka:
|
(Podle počtu účastníků krajských kol C a D můžeme zjistit, zda proběhnou obě kola v jeden den nebo zda proběhne změna termínu jedno z kol, proto potřebujeme znát počty účastníků do uvedeného termínu.) |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Mgr. Jitka Soukupová |
|
|
|
1 |
Oeding Sofie |
První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace |
140,75 |
2 |
Kozicová Anna |
Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně |
140,25 |
3 |
Düringer František |
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 |
134,25 |
4 |
Mareš Jan |
Gymnázium Cheb |
123,75 |
5 |
Niebauerová Eliška |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centru, příspěvková organizace |
111,5 |
6 |
Kříž Antonín |
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 |
111 |
7 |
Duhai Radek |
Gymnázium Aš, příspěvková organizace |
108,75 |
8 |
Dvořák Ladislav |
Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně |
97,5 |
9 |
Bauer Jiří |
Gymnázium Ostrov |
87,25 |
10 |
Košlerová Šarlota |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centru, příspěvková organizace |
85,25 |
11 |
Němeček Štěpán |
Gymnázium Cheb |
84,25 |
12 |
Kolářová Nikol |
Základní škola Dukelských hrdinů, Karlovy Vary |
82 |
13 |
Matějková Adéla |
První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace |
79,5 |
14 |
Martinovská Apolena |
Základní škola Konečná 25, Karlovy Vary |
79 |
15 |
Zettlová Anna |
Gymnázium Ostrov |
76,5 |
16 |
Šebestová Barbora |
Gymnázium Ostrov |
60,25 |
17 |
Šlemrová Marie |
Základní škola Konečná 25, Karlovy Vary |
56,25 |
18 |
Lišková Anna |
Základní škola a Mateřská škola Ostrov |
50,25 |
19 |
Plíhalová Tereza |
Základní škola a Mateřská škola Ostrov |
49,5 |
20 |
Bašistová Carla |
Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace |
46,75 |
21 |
Podzimek Tomáš |
3. Základní škola, Cheb |
45,25 |
|
|