Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

RODIČ A ŽÁK

21.4.2022
Nabídka jazykových kurzů pro ukrajinské uprchlíky z Fakulty elektrotechnické ZČU v Plzni
Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni nabízí jazykové kurzy a další možnosti...
Celá novinka >
11.4.2022
Kurzy mediálního vzdělávání
Sérii přenášek pro veřejnost na téma mediální gramotnost a bezpečí na internetu pro seniory pořádá...
Celá novinka >

Olympiáda v českém jazyce  2021-2022 - okresní kolo

Gymnázium Cheb, příspěvková organizace

Místo a čas konání

Místo konání: Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb
Okres: Cheb
Datum od: 29.3.2022 9:00
Datum do: 29.3.2022 12:00
Doprava: autobusem nebo vlakem, jízdné tam i zpět propláceno (je nutné mít jednosměrnou jízdenku, budete ji odevzdávat coby doklad
Přihlášky do: 25.3.2022 0:00

Propozice

Kola předmětových soutěží: MŠMT ČR
Organizátor: MŠMT ČR
Typ školy: 2.st. ZŠ a VG
Ředitel školy: RNDr. Ing. Jaroslav Kočvara
Kategorie soutěže: I
Kategorie soutěží: dle Věstníku MŠMT 2021/2022 - 48. ročník soutěže, program Excelence ZŠ, bodová skupina 1
Pravidla: dle MŠMT, viz www.talentovani.cz/souteze/olympiada-v-ceskem-jazyce
Prezence: učebna B0202 8:40 - 8:55
Soutěží: žáci 8. a 9. ročníků ZŠ + 3. a 4. ročníky 8letých gymnázií + 1. a 2. ročníky 6letých gymnázií max. 2 žáci za školu, resp. ti, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů ve šk. kole soutěže
Postup: do krajského kola (04/2022) postupují žáci, kteří se umístí na 1.-3. místě
Poznámka: s sebou psací pomůcky, svačinu (stravování nezajištěno), přezůvky netřeba

Kontakty

Kontaktní osoba: Mgr. Linda Bubancová
Telefon: 739322319
Mobil: 604742483
Email: bubancova@gymcheb.cz

Výsledky soutěže



Pořadí Jméno a přijmení Škola Výsledek
1 Peterková Nina Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 46
2 Brabec Matěj Gymnázium Aš, příspěvková organizace 45,5
3 Pajerová Magdaléna Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace 44
4 Žibrická Dagmar Gymnázium Aš, příspěvková organizace 43,5
5 Mecnerová Jana Anna Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 43
6 Lukášová Tereza Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace 41,5
7 Liptáková Kateřina Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace 39,5
8 Matoušek Jan 3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace 38,5
9 Chybová Petra Základní škola Luby, okres Cheb, příspěvková organizace 34,5
10 Břinčil Václav 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace 34,5
11 Jelínková Nela 4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace 34
11 Vojíková Šárka 2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace 34
13 Chren David 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace 33
13 Šuta Patrik Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace 33
13 Erhartová Karolína 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace 33
16 Bartková Eliška Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 32,5
16 Čiháková Samuela Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. 32,5
18 Krejčová Adéla Základní škola Luby, okres Cheb, příspěvková organizace 32
19 Wisniewska Dominika 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace 31,5
19 Prokopcová Karolína Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. 31,5
21 Macáková Karolína Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb 29
22 Vrabcová Kateřina Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace 28
22 Luhanová Šárka 2. základní škola Cheb, Májová 14, příspěvková organizace 28
24 Králová Lucie Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 27,5
25 Novák Dominik 3. základní škola Cheb, Malé náměstí 3, příspěvková organizace 27
26 Tobolíková Karolína Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 25,5
27 Blahutová Klára Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace 25
28 Štěchová Šárka 4. základní škola Cheb, Hradební 14, příspěvková organizace 22,5

21.4.2022
Nabídka jazykových kurzů pro ukrajinské uprchlíky z Fakulty elektrotechnické ZČU v Plzni
Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni nabízí jazykové kurzy a další možnosti...
Celá novinka >
11.4.2022
Kurzy mediálního vzdělávání
Sérii přenášek pro veřejnost na téma mediální gramotnost a bezpečí na internetu pro seniory pořádá...
Celá novinka >
25.3.2022
Leták k povinnému předškolnímu vzdělávání
Karlovarský kraj vytvořil leták se základními informacemi​ k povinnému předškolnímu vzdělávání....
Celá novinka >