Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
Dům dětí a mládeže, Sokolov, Spartakiádní 1937, příspěvková organizace |
|
|
|
|
Doprava:
|
vlakové, autobusové spoje, využití slev povinné |
|
Přihlášky do:
|
28.3.2023 15:00 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
RNDr. Jiří Widž |
|
|
Kategorie soutěží:
|
žáci 8. a 9. ročníků základních škol, 3. a 4. ročníků osmiletých
gymnázií a 1. a 2. ročníků šestiletých gymnázií |
|
Pravidla:
|
podle Věstníku MŠMT ČR |
|
Prezence:
|
Dům dětí a mládeže, Sokolov, Spartakiádní 1937, příspěvková organizace
8.40 - 8.55 |
|
Soutěží:
|
maximálně 2 soutěžící za školu |
|
Postup:
|
soutěžící, kteří se v okresním kole umístili na 1. – 3. místě |
|
Poznámka:
|
přezouvání povinné, s sebou psací potřeby |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Mgr. Iva Kloudová |
|
|
|
|
1 |
Červenková Sára |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
36 |
2 |
Niebauerová Eliška |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
30 |
3 |
Maráková Tereza |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
26 |
4 |
Baštová Barbora |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
24 |
5 |
Bayerová Michaela |
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace |
22 |
6 |
Filipovičová Tereza |
Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 |
21 |
7 |
Ďurkovová Barbora |
Základní škola Kynšperk nad Ohří, okres Sokolov, příspěvková organizace |
20 |
8 |
Burianková Anežka |
Základní škola Březová, okres Sokolov |
18 |
|
Málek Jan |
Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 |
18 |
10 |
Karbanová Eliška |
Základní škola Březová, okres Sokolov |
17 |
|
Salabová Gabriela |
Základní škola Loket, okres Sokolov |
17 |
|
Smolíková Kristýna |
Základní škola Loket, okres Sokolov |
17 |
|
Turek Jiří |
Základní škola Lomnice, okres Sokolov, příspěvková organizace |
17 |
14 |
Svatoš Daniel |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
15 |
15 |
Janecká Tereza |
Základní škola Lomnice, okres Sokolov, příspěvková organizace |
14 |
16 |
Gburová Kristýna |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
13 |
|
|