Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207,
pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
|
|
|
|
Datum do:
|
30.3.2023 14:00 |
|
Doprava:
|
Cestovné - nebude hrazeno. |
|
Přihlášky do:
|
20.3.2023 23:59 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
RNDr. Jiří Widž |
|
|
Kategorie soutěží:
|
Kat.D – žáci 6. a 7. tř ZŠ a odpovídající roč. gymnázií |
|
Pravidla:
|
Podle ústřední komise biologické olympiády v souladu s organizačním řádem
.Další info:https://www.natur.cuni.cz/biologie/biologicka-olympiadanik |
|
Prezence:
|
Ve třetím patře pavilonu B, označení dveří: B304
Prezence od 8.00 do 8.30 hod |
|
Soutěží:
|
Po 3 soutěžících ze školních kol okresu Sokolov
|
|
Postup:
|
Do krajského kola postupují soutěžící, kteří se umístili na prvních třech místech okresního kola.
|
|
Poznámka:
|
Soutěžící mají povinnost zůstat na vyhlášení výsledků.
V přízemí pavilonu B je možné zakoupit svačinu.(Přezůvky s sebou.)
S sebou prosím vezměte tužku, žlutou a zelenou pastelku. |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Mgr. Jitka Soukupová |
|
|
1 |
Vejřík Vítězslav |
Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov, příspěvková organizace |
109 |
2 |
Štorkán Vítězslav |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
77 |
3 |
Hlasová Kateřina |
Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace |
76.5 |
4 |
Tien Minh Nguyen Dink |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
72 |
5 |
Novotný Jiří |
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 |
67 |
6 |
Veselá Kateřina |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
67 |
7 |
Bodnarik Martin |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
64 |
8 |
Prýmková Adéla |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
60,5 |
9 |
Brýlová Anna |
Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace |
60,5 |
10 |
Rychlíková Adéla |
Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov |
60 |
11 |
Komínek Daniel |
Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace |
58 |
12 |
Bartešová Andrea |
Základní škola Březová, okres Sokolov |
56 |
13 |
Očkay Albín |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
56 |
14 |
Pavelková Agáta |
Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace |
55,5 |
15 |
Maroušková Tereza |
Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, příspěvková organizace |
55 |
16 |
Krausová Barbora |
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 |
49,5 |
17 |
Novotný Daniel |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
48,5 |
18 |
Szabó Laura |
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 |
48 |
19 |
Goralková Barbora |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
46,5 |
20 |
Zetek Matěj |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
42,5 |
21 |
Požárová kristýna |
Základní škola Březová, okres Sokolov |
34 |
|
|