Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207,
pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304 |
|
|
|
Datum do:
|
17.4.2023 14:00 |
|
Doprava:
|
Cestovné - nebude hrazeno. |
|
Přihlášky do:
|
7.4.2023 23:59 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
RNDr. Jiří Widž |
|
|
Kategorie soutěží:
|
Kat.C – žáci 8. a 9. tř. ZŠ a odpovídající roč. gymnázií |
|
Pravidla:
|
Podle ústřední komise biologické olympiády v souladu s organizačním řádem
.Další info:https://www.natur.cuni.cz/biologie/biologicka-olympiadanik |
|
Prezence:
|
Ve třetím patře pavilonu B, označení dveří: B304
Prezence od 8.00 do 8.30 hod |
|
Soutěží:
|
Po 3 soutěžících ze školních kol okresu Sokolov |
|
Postup:
|
Do krajského kola postupují soutěžící, kteří se umístili na prvních třech místech okresního kola.
|
|
Poznámka:
|
Soutěžící mají povinnost zůstat na vyhlášení výsledků.
V přízemí pavilonu B je možné zakoupit svačinu.(Přezůvky s sebou.) |
|
Kontakty
|
Kontaktní osoba:
|
Mgr. Jitka Soukupová |
|
|
1 |
Hroch Jiří |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
111 |
2 |
Šuláková Nikola |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
99,5 |
3 |
Georgian Tomáš |
Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, příspěvková organizace |
91 |
4 |
Červenková Sára |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
91 |
5 |
Lapeš Samuel |
Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace |
87,5 |
6 |
Hanker Gerhard |
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 |
84 |
7 |
Babková Natálie |
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace |
75,5 |
8 |
Ferenecová Nela |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
75,5 |
9 |
Šenkýř Patrik |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
72,5 |
10 |
Zaspalová Veronika |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
71,5 |
11 |
Francisková Marie |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
71,5 |
12 |
Kunová Jana |
Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace |
66 |
13 |
Pícha Jaroslav |
Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace |
64,5 |
14 |
Tiurin Jakub |
Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, příspěvková organizace |
62,5 |
15 |
Beranová Veronika |
Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace |
58 |
16 |
Krákora Nikolas |
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 |
57,5 |
17 |
Skalický Michal |
Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 |
50,5 |
18 |
Lehečka Daniel |
Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace |
50 |
|
|