​Organizace you connected, z.s. vytvořila v rámci projektu Internetem bezpečně video varující před Kybergroomingem. Video upozorňuje na nebezpečný patologický jev, tzv. Kybergrooming, neboli psychická manipulace dítěte dospělým. Ve videu si zahráli reální obyvatelé Aše a komentář načetl známý herec a moderátor Petr Rychlý.

Ke Kybergroomingu dochází prostřednictvím moderních komunikačních technologií, s cílem získat důvěru dítěte, vylákat jej na osobní schůzku a zpravidla ho sexuálně zneužít, či mu jinak ublížit. Až 94% mladých Čechů ve věku 16-24 let tráví svůj čas na internetu prakticky denně. Každý den využívají internet také vysokoškoláci a lidé v zaměstnání. Je tedy zapotřebí naučit se s ním bezpečně žít a znát možná rizika spojená s jeho používáním.

Spolek you connected organizuje v Karlovarském kraji vzdělávací akce zaměřené na bezpečný pohyb v kybernetickém světě, realizuje řadu odborných přednášek, kurzů a seminářů pro děti a mládež, rodiče, pedagogy, seniory či policisty.