​Ústecká komunitní nadace ve spolupráci se společností AGC Automotive Czech (přední evropský výrobce skel) vyhlásila 5. ročník soutěže Technowizz pro studenty všech ročníků středních a vyšších odborných škol, kteří  formou řádného denního studia studují obor strojní, elektrotechnický, obor informačních a komunikačních technologií, materiálových věd, logistiky a jimi příbuzné obory. Sídlo školy musí být v kraji Ústeckém, Karlovarském nebo Libereckém či v okrese Kladno, Mělník nebo Rakovník.

Jak jednotlivci, tak školní týmy musí zadání soutěže zpracovávat pod vedením odborného garanta, tzn. vyučujícího dané školy a musí mít souhlas s účastí v soutěži od vedení své školy.

Odměna pro vítěze: 30 000 Kč (škola), 10 000 Kč (student či každý člen týmu), 5 000 Kč (odborný garant).

soutez_Technowizz_propozice.docPropozice soutěže

plakat_soutez_Technowizz.pdfPlakát soutěže​