Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

Předmětové soutěže

Název soutěže
Školní rok
Kolo soutěže
Typ soutěže
Výsledky
Datum konání
Vyberte datum z kalendáře.
 
11.11.2022 9:00
Halový fotbal
Sportovní hala města Cheb, U stadionu 1295/1
2021-2022 V. krajské Sportovní výsledky krajské
19.5.2022 8:00
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2021-2022 D krajské Předmětová vyhlášená
12.5.2022 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2021-2022 C krajské Předmětová vyhlášená
27.4.2022 9:30
Soutěž v cizích jazycích - němčina
Dům dětí a mládeže Sova Cheb, Goethova 26, 350 02 Cheb
2021-2022 III.A krajské Předmětová vyhlášená
22.4.2022 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2021-2022 Sokolov D okresní Předmětová vyhlášená
22.4.2022 8:00
Biologická olympiáda
Pavilon B 3D laboratoř teoretická část pavilon B L3D praktická část
2021-2022 Karlovy Vary D okresní Předmětová vyhlášená
11.4.2022 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2021-2022 Sokolov C okresní Předmětová vyhlášená
11.4.2022 8:00
Biologická olympiáda
Pavilon B 3D laboratoř teoretická část pavilon B L3D praktická část
2021-2022 Karlovy Vary C okresní Předmětová vyhlášená
30.3.2022 9:00
Olympiáda v českém jazyce
Dům dětí a mládeže Karlovy Vary, Čankovská 9, příspěvková organizace
2021-2022 Karlovy Vary II okresní Předmětová vyhlášená
29.3.2022 9:00
Olympiáda v českém jazyce
Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb
2021-2022 Cheb I okresní Předmětová vyhlášená
23.3.2022 8:30
Fyzikální olympiáda
DDM Sokolov, Spartakiádní 1937
2021-2022 Sokolov E okresní Předmětová vyhlášená
23.3.2022 8:30
Fyzikální olympiáda
DDM Sokolov, Spartakiádní 1937
2021-2022 Sokolov F okresní Předmětová vyhlášená
23.3.2022 9:30
Dějepisná olympiáda
DDM Sova Cheb Goethova 26, Cheb
2021-2022 Cheb ZŠ a VG okresní Předmětová vyhlášená
21.3.2022 9:00
Turnaj mladých fyziků
Gymnázium Cheb, Nerudova 2283/7, Cheb 35002
2021-2022 krajské Předmětová vyhlášená
9.3.2022 9:30
Soutěž v cizích jazycích - němčina
DDM Sova, Goethova 26, 350 02 Cheb
2021-2022 Cheb III.A okresní Předmětová vyhlášená
1 - 15z   90