Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

Matematická olympiáda  2016-2017 - krajské kolo

Místo a čas konání

Místo konání: Gymnázium Cheb, Nerudova 7
Datum od: 21.3.2017 9:00
Datum do: 21.3.2017 13:30
Doprava: Vlakovými nebo autobusovými spoji s povinným využitím slev. Nekupovat zpáteční jízdenky! Jízdné bude proplaceno na místě soutěže pověřeným pracovníkem DDM
Přihlášky do: 3.3.2017 14:00

Propozice

Kola předmětových soutěží: MŠMT ČR
Organizátor: MŠMT ČR
Typ školy: 2.st. ZŠ a VG
Kategorie soutěže: Z9
Kategorie soutěží: Z9 - žáci 9.tříd a kvart osmiletých gymnázií, příp. mladší
Pravidla: dle organizačního řádu MO uvedeného ve Věstníku MŠMT ČR
Prezence: 8:50-9:00 učebna rýs
Soutěží: úspěšní řešitelé okresních kol MO kat Z9, kteří získali aspoň 14 bodů
Poznámka: Soutěžící si přinesou psací a rýsovací pomůky, mat.fyz. tabulky, kalkulačky bez grafického displeje, 4 dvojlisty s nadepsanou hlavičkou. Stravování není zajištěno.

Kontakty

Kontaktní osoba: Josef Hazi
Telefon: 739 322 319
Mobil: 739 322 403
Email: mailto:hazi@gymcheb.cz

Výsledky soutěže



Pořadí Jméno a přijmení Škola Výsledek
1 Churá Klára Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 23
2 Kirsch Aleš Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 22
3 Tran Philip Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 20
4 Randák Richard První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace 15
5 Polák Matěj Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace 14
6 Tran Tomáš 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace 14
7 Petr Šťovíček První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace 14
8 Albl Frederik David Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace 13
9 Sára Křivková Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. 13
10 Hoang Thach Thao Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 13
11 Krušinková Simona Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace 11
12 Adam Bauer Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum 11
13 Krieger Jakub Základní škola Sokolov, Rokycanova 258 10
14 Lokajíček Václav Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 9
15 Vysloužilová Jitka Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 8
16 Petr Zbořil Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace 8
17 Krejčík Adam První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace 8
18 Čaban Michal Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916 7
19 Pacelt Jan Základní škola Sokolov, Švabinského 1702 7
20 Beer Jiří Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. 6
21 Burkovskaja Alina Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 6
22 Sanvenero Beata Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 4
23 Tichý Štěpán Gymnázium Cheb, příspěvková organizace 4
24 Janečka Pavel Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 2
25 Karhan Matěj Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. 2
26 Pouzar Jakub Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1 0