Přeskočit příkazy pásu karet

Atletický trojboj  2021-2022 - okresní kolo

Základní škola Březová, okres Sokolov

Místo a čas konání

Místo konání: Školní hřiště ZŠ Březová, okres Sokolov. Dopravní spojení autobusem MHD č.1 ze Sokolova.
Okres: Sokolov
Datum od: 26.5.2022 9:00
Datum do: 26.5.2022 13:00
Doprava: Na vlastní náklady
Přihlášky do: 23.5.2022 0:00

Propozice

Organizátor: MŠMT ČR a Karlovarský kraj
Typ školy: 1.st. ZŠ
Ředitel školy: Mgr. Jiří Daneš
Kategorie soutěže: I. + II.
Kategorie soutěží: Kategorie I: žáci 1.stupně ZŠ-2-3 třída-2 dívky a 2 chlapci Kategorie II: žáci 1.stupně ZŠ-4-5 třída 2dívky a 2 chlapci
Pravidla: Disciplíny: běh na 50m (1 pokus), hod kriketovým míčkem (3 pokusy), skok daleký s odrazovým pásmem 100cm (2 pokusy, v případě dvou neplatných ještě třetí pokus), smíšená štafeta 4 x 60m (pouze pro kategorii II). Družstva jsou bodována podle bodovacích tab
Prezence: Školní hřiště ZŠ Březová od 8,30 hodin.
Soutěží: Čtyřčlenné družstvo věkové kategorie I složené ze dvou dívek a dvou chlapců. Čtyřčlenné družstvo věkové kategorie II složené za dvou dívek dvou chlapců. Soutěž je tedy organizována zvlášť pro kategorie I a II.
Startovné: 0 Kč
Postup: První dvě družstva kategorie II z finále okresního kola do krajského kola. Pro družstvo pořádající školy platí stejné ustanovení a není automaticky zařazeno do krajského finále. Pro kategorii I je soutěž nepostupová.

Kontaktní osoba: Mgr. Šárka Krausová
Mobil: 731361962