Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

Předmětové soutěže

Název soutěže
Školní rok
Kolo soutěže
Typ soutěže
Výsledky
Datum konání
Vyberte datum z kalendáře.
 
30.5.2018 0:08
Fyzikální olympiáda
První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, MHD č.3 a 15, zastávka Národní
2017-2018 Karlovy Vary G okresní Předmětová vyhlášená
25.5.2018 8:00
Fyzikální olympiáda
DDM Sokolov, Spartakiádní 1937
2017-2018 Sokolov G okresní Předmětová vyhlášená
25.5.2018 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2017-2018 D krajské Předmětová vyhlášená
24.5.2018 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2017-2018 C krajské Předmětová vyhlášená
23.5.2018 8:30
Fyzikální olympiáda
3. ZŠ Cheb, učebna 3. p., č.dv. 315
2017-2018 Cheb G okresní Předmětová vyhlášená
27.4.2018 0:08
Fyzikální olympiáda
První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, MHD č.3 a 15, zastávka Národní
2017-2018 E krajské Předmětová vyhlášená
25.4.2018 0:08
Fyzikální olympiáda
První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, MHD 3 a 15, zastávka Národní
2017-2018 B krajské Předmětová vyhlášená
25.4.2018 0:08
Fyzikální olympiáda
První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, MHD č. 3 a 15, zastávka Národní
2017-2018 C krajské Předmětová vyhlášená
25.4.2018 0:08
Fyzikální olympiáda
První české gymnázium v Karlových Varech, MHD č.3 a 15, zastávka Národní
2017-2018 D krajské Předmětová vyhlášená
23.4.2018 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2017-2018 Sokolov C okresní Předmětová vyhlášená
23.4.2018 8:15
Biologická olympiáda
Pavilon A 2.patro praktická část: biologická laboratoř, pavilon A 2.patro teoretická část: učebna biologie, pavilon A 2.patro praktická část: chemická laboratoř
2017-2018 Karlovy Vary C okresní Předmětová vyhlášená
23.4.2018 8:30
Biologická olympiáda
Gymnázium Cheb, Nerudova 7 učebny a laboratoř biologie
2017-2018 Cheb C okresní Předmětová vyhlášená
18.4.2018 8:00
SOČ
Gymnázium Cheb, zahájení - aula, soutěž - 4.p bloku A
2017-2018 krajské Předmětová vyhlášená
12.4.2018 8:15
Biologická olympiáda
Pavilon A 2.patro praktická část: biologická laboratoř, pavilon A 2.patro teoretická část: učebna biologie, pavilon A 2.patro praktická část: chemická laboratoř
2017-2018 Karlovy Vary D okresní Předmětová vyhlášená
12.4.2018 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2017-2018 Sokolov D okresní Předmětová vyhlášená
1 - 15z   371