Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

Předmětové soutěže

Název soutěže
Školní rok
Kolo soutěže
Typ soutěže
Výsledky
Datum konání
Vyberte datum z kalendáře.
 
19.9.2020 9:00
Atletický čtyřboj
Chodov – atletický stadion ŠAK ( u 3. ZŠ Chodov,Husova ul, naproti Penny )
2019-2020 Sokolov IV. okresní Sportovní výsledky okresní
27.5.2020 8:30
Fyzikální olympiáda
Dům dětí a mládeže Sokolov, Spartakiádní 1937
2019-2020 Sokolov G okresní Předmětová vyhlášená
27.5.2020 0:08
Fyzikální olympiáda
aula Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, Národní 25
2019-2020 Karlovy Vary G okresní Předmětová vyhlášená
22.5.2020 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2019-2020 D krajské Předmětová vyhlášená
14.5.2020 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2019-2020 C krajské Předmětová vyhlášená
13.5.2020 8:30
Fyzikální olympiáda
učebna fyziky, 3. ZŠ Cheb, Malé náměstí 3
2019-2020 Cheb G okresní Předmětová vyhlášená
23.4.2020 9:00
Soutěž v programování
Gymnázium Cheb učebna Poč 1
2019-2020 Programovací jazyky - žáci krajské Předmětová vyhlášená
23.4.2020 9:00
Soutěž v programování
Gymnázium Cheb učebna Poč 1
2019-2020 Programovací jazyky - mládež krajské Předmětová vyhlášená
23.4.2020 9:00
Soutěž v programování
Gymnázium Cheb učebna Poč 1
2019-2020 Programování mikrořadičů krajské Předmětová vyhlášená
23.4.2020 9:00
Soutěž v programování
Gymnázium Cheb učebna Poč 1
2019-2020 Programování webu krajské Předmětová vyhlášená
22.4.2020 8:00
Chemická olympiáda
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Nerudova 2283/7 350 02 Cheb
2019-2020 B krajské Předmětová vyhlášená
22.4.2020 8:00
Vybíjená
5. ZŠ Cheb, Matěje Kopeckého 1
2019-2020 Cheb II okresní Sportovní vyhlášená
21.4.2020 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2019-2020 Sokolov D okresní Předmětová vyhlášená
21.4.2020 8:00
Biologická olympiáda
Gymnázium Ostrov - 3D laboratoř a 3D kompetenční centrum
2019-2020 Karlovy Vary D okresní Předmětová vyhlášená
21.4.2020 8:00
Biologická olympiáda
Gymnázium Cheb, Nerudova 7 učebny a laboratoř biologie
2019-2020 Cheb D okresní Předmětová vyhlášená
1 - 15z   365