Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

Předmětové soutěže

Název soutěže
Školní rok
Kolo soutěže
Typ soutěže
Výsledky
Datum konání
Vyberte datum z kalendáře.
 
30.5.2019 8:30
Fyzikální olympiáda
Dům dětí a mládeže, Sokolov, Spartakiádní 1937, příspěvková organizace
2018-2019 Sokolov G okresní Předmětová vyhlášená
29.5.2019 8:30
Fyzikální olympiáda
aula Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, Národní 25, MHD č. 3 a 15, zstávka Národní.
2018-2019 Karlovy Vary G okresní Předmětová vyhlášená
27.5.2019 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2018-2019 D krajské Předmětová vyhlášená
16.5.2019 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2018-2019 C krajské Předmětová vyhlášená
15.5.2019 8:30
Fyzikální olympiáda
3. ZŠ Cheb, učebna 3. p., č.dv. 315
2018-2019 Cheb G okresní Předmětová vyhlášená
30.4.2019 8:00
Chemická olympiáda
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace Nerudova 2283/7 350 02 Cheb
2018-2019 B krajské Předmětová vyhlášená
29.4.2019 8:30
Fyzikální olympiáda
aula Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, Národní 25, MHD č.3 a 15, zastávka Národní.
2018-2019 B krajské Předmětová vyhlášená
29.4.2019 8:30
Fyzikální olympiáda
aula Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, Národní 25, MHD č.3 a 15, zastávka Národní
2018-2019 C krajské Předmětová vyhlášená
29.4.2019 8:30
Fyzikální olympiáda
aula Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, Národní 25, MHD č.3 a 15, zastávka Národní
2018-2019 D krajské Předmětová vyhlášená
24.4.2019 8:30
Fyzikální olympiáda
aula Prvního českého gymnázia v Karlových Varech, Národní 25, MHD č. 3 a 25
2018-2019 E krajské Předmětová vyhlášená
17.4.2019 8:00
Basketbal 3x3
Hala Slávie K.Vary, bus č.3,15 směr Drahovice, 3.zastávka od Tržnice (vedle hotelu Martel).
2018-2019 Karlovy Vary V. okresní Sportovní vyhlášená
16.4.2019 8:30
Biologická olympiáda
Gymnázium Cheb, Nerudova 7 učebny a laboratoř biologie
2018-2019 Cheb C okresní Předmětová vyhlášená
16.4.2019 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2018-2019 Sokolov C okresní Předmětová vyhlášená
16.4.2019 8:00
Basketbal 3x3
Hala Slávie K.Vary, bus č.3,15 směr Drahovice, 3.zastávka od Tržnice (vedle hotelu Martel).
2018-2019 Karlovy Vary V. okresní Sportovní vyhlášená
10.4.2019 8:30
Biologická olympiáda
Gymnázium Cheb, Nerudova 7 učebny a laboratoř biologie
2018-2019 Cheb D okresní Předmětová vyhlášená
1 - 15z   353