Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

Předmětové soutěže

Název soutěže
Školní rok
Kolo soutěže
Typ soutěže
Výsledky
Datum konání
Vyberte datum z kalendáře.
 
13.6.2018 8:00
Pohár primátora
stadion AC Start Karlovy Vary – Tuhnice
2017-2018 Karlovy Vary V. okresní Sportovní vyhlášená
31.5.2018 8:30
Matematická soutěž Pythagoriáda
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
2017-2018 Sokolov 6 okresní Předmětová vyhlášená
31.5.2018 8:00
Matematická soutěž Pythagoriáda
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
2017-2018 Sokolov 5 okresní Předmětová vyhlášená
31.5.2018 8:30
Matematická soutěž Pythagoriáda
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
2017-2018 Sokolov 7 okresní Předmětová vyhlášená
31.5.2018 8:30
Matematická soutěž Pythagoriáda
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
2017-2018 Sokolov 8 okresní Předmětová vyhlášená
30.5.2018 0:08
Fyzikální olympiáda
První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, MHD č.3 a 15, zastávka Národní
2017-2018 Karlovy Vary G okresní Předmětová vyhlášená
25.5.2018 8:00
Fyzikální olympiáda
DDM Sokolov, Spartakiádní 1937
2017-2018 Sokolov G okresní Předmětová vyhlášená
25.5.2018 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2017-2018 D krajské Předmětová vyhlášená
25.5.2018 9:00
Plážový volejbal
Chodov, sportovní areál ( u fotbalového hřiště)
2017-2018 V. krajské Sportovní vyhlášená
24.5.2018 8:30
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207, pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
2017-2018 C krajské Předmětová vyhlášená
23.5.2018 8:30
Fyzikální olympiáda
3. ZŠ Cheb, učebna 3. p., č.dv. 315
2017-2018 Cheb G okresní Předmětová vyhlášená
18.5.2018 8:00
Plážový volejbal
Chodov, sportovní areál ( u fotbalového hřiště)
2017-2018 Karlovy Vary V. okresní Sportovní vyhlášená
17.5.2018 8:30
Pohár rozhlasu
Atletický stadion Sokolov
2017-2018 Sokolov IV. okresní Sportovní vyhlášená
17.5.2018 7:45
Pohár rozhlasu
Základní škola Ostrov, Masarykova 1289,příspěvková organizace, atletický stadion
2017-2018 Karlovy Vary III. okresní Sportovní vyhlášená
16.5.2018 8:30
Orientační běh
Sportovní areál Viktoria, U nemocnice 604, Mariánské Lázně
2017-2018 III. krajské Sportovní vyhlášená
1 - 15z   505