Pracovní místa

Volná pracovní místa nabízí pracovní příležitosti ve školách a školských zařízení v Karlovarském kraji. Školy a školská zařízení nemají povinnost volná pracovní místa předávat Krajskému úřadu Karlovarského kraje ke zveřejnění. V případě zveřejnění volného pracovního místa a jeho následném obsazení je škola povinna Krajský úřad Karlovarského kraje o této skutečnosti informovat v zájmu aktuálnosti zveřejňovaných informací.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce a Českou školní inspekcí vyhlásilo Inzerat_ES_2020.docxvýběrové řízení na pozice 4 učitelů/učitelek primárního cyklu v české sekci Evropské školy Brusel III. Přihlášky jsou do 13. 3. 2020.

Senior program - nabídka práce na německých základních školách pro pedagogické pracovníky v důchodu, podmínkou je výborná znalost německého jazyka - Letak_Chemnitz.pdfleták pro oblast Chemnitz, Letak_Zwickau.pdfleták pro oblast Zwickau, Nabidka_skol_Chemnitz.xlsnabídka škol pro oblast Chemnitz, Nabidka_skol_Zwickau.xlsxnabídka škol pro oblast Zwickau, Souhrnne_informace.pdfinformace k programu

Nabídka výuky češtiny na Ukrajině (Kyjev, Lvov, Ternopil, Vinici, Ivano-Frankivsk, Užhorod, Černovice, Oděsa, Záporoží, Dnipr a Charkov) pro vyučující v důchodu. Délka - 1 semestr (4,5 měsíce). Více informací na stránce Českých center - www.czechcentres.cz.

EDUjob.cz - portál určený pro školy a pracovníky ve školství. Najdete zde nabídku pracovních příležitostí ve školách, projektech a firmách. Provozovatelem webu je EDUin, o.p.s.