Pracovní místa

Volná pracovní místa nabízí pracovní příležitosti ve školách a školských zařízení v Karlovarském kraji. Školy a školská zařízení nemají povinnost volná pracovní místa předávat Krajskému úřadu Karlovarského kraje ke zveřejnění. V případě zveřejnění volného pracovního místa a jeho následném obsazení je škola povinna Krajský úřad Karlovarského kraje o této skutečnosti informovat v zájmu aktuálnosti zveřejňovaných informací.

EDUjob.cz - portál určený pro školy a pracovníky ve školství. Najdete zde nabídku pracovních příležitostí ve školách, projektech a firmách. Provozovatelem webu je EDUin, o.p.s.

Konkurs_Dalovice.pdfVyhlášení konkursního řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele Základní školy a mateřské školy Dalovice, okr. K. Vary, příspěvkové organizace

Konkurs_MS_Jakubov.pdfVyhlášení konkursního řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele příspěvkové organizace Mateřská škola Jakubov, okres Karlovy Vary