Škoda Auto Vysoká škola, Střední odborné učiliště Škoda Auto a Nadační fond Škoda Auto realizují ve dnech 29. - 31. 08. 2023 již 3. ročník akce EDU WEEK - vzdělávací workshopy a webináře určené pro pedagogy všech typů škol a vzdělávacích institucí v České republice a všechny další zájemce nejen z oblasti vzdělávání.

Prezenční workshopy proběhnou opět v regionech Mladoboleslavsko, Vrchlabsko a Rychnovsko. Online webináře jsou otevřené všem zájemcům z celé ČR. Program se zaměří například na mediální vzdělávání, jak zaujmout v komunikaci, na vytvoření klima bezpečné třídy, na zdravé užívání sociálních sítí a digitálních her a nebo na posilování psychické odolnosti jedince.

​Více informací vč. registrace naleznete na tomto linku. Registrace u prezenčních workshopů je možná do naplnění kapacity, u online webinářů do 25. 08. 2023 do 12:00 hodin. Akce je pro účastníky zdarma.