Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Přihlásit
home
  • Rodiče a žáci
  • Učitel
  • Ředitel
  • Soutěže a sport
  • Kontakty

RODIČ A ŽÁK

8.3.2019
Nabídka společnosti BONNEL TECHNOLOGIE s.r.o.
​Společnost BONNEL TECHNOLOGIE s.r.o. nabízí žákům středních škol a studentům vysokých škol...
Celá novinka >
28.2.2019
Evropské hry handicapované mládeže Emil Open
​V termínu 12. - 16. 6. 2019 se v Brně uskuteční 8. ročník Evropských her handicapované mládeže...
Celá novinka >

Matematická soutěž Pythagoriáda  2017-2018 - okresní kolo

Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace

Místo a čas konání

Místo konání: Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
Okres: Sokolov
Datum od: 31.5.2018 8:30
Datum do: 31.5.2018 12:00
Doprava: Cestovné - budou hrazeny obě cesty. Vlakovými nebo autobusovými spoji, s povinným využitím slev. Nekupovat zpáteční jízdenky. Jízdné možno domluvit s pracovníkem DDM Sokolov, 359 808 411.
Přihlášky do: 25.5.2018 12:00

Propozice

Kola předmětových soutěží: MŠMT ČR
Organizátor: MŠMT ČR
Typ školy: 2.st. ZŠ a VG
Ředitel školy: RNDr. Jiří Widž
Kategorie soutěže: 6
Pravidla: práce bez kalkulačky
Prezence: 8:30 -8.55h
Soutěží: uspěšní řešitelé minimální počet bodů 10b po uzavření přihlášek je hranice bodů 9b
Poznámka: přezůvky

Kontakty

Kontaktní osoba: hana.novotna@gymso.cz

Výsledky soutěže



Pořadí Jméno a přijmení Škola Výsledek
1 Hrušková Marie Základní škola Březová, okres Sokolov 8b
2 Simet Jan Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace 7,5b
3 Kišová Emma Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace 7b
48 Sankotová Klára Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace 6b
48 Krajniková Valentýna Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace 6b
48 Nosál Ondřej Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace 6b
48 Sochr Jakub Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace 6b
48 Lanc Michal Základní škola Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizace 6b
9 Kohoutová klára Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 5,5b
10 Chvostek Martin Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace 4,5
112 Žahourová Ella Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace 4
112 Sejkora Adam Základní škola Sokolov, Pionýrů 1614 4
13 Stinglová Kateřina Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace 3
14 Mejstřík Ladislav Základní škola Březová, okres Sokolov 2

8.3.2019
Nabídka společnosti BONNEL TECHNOLOGIE s.r.o.
​Společnost BONNEL TECHNOLOGIE s.r.o. nabízí žákům středních škol a studentům vysokých škol...
Celá novinka >
28.2.2019
Evropské hry handicapované mládeže Emil Open
​V termínu 12. - 16. 6. 2019 se v Brně uskuteční 8. ročník Evropských her handicapované mládeže...
Celá novinka >
27.2.2019
Soutěž - Voda pro všechny
​Ministerstvo zemědělství vyhlásilo u příležitosti Světového dne vody soutěž pro žáky základních...
Celá novinka >