28.5.2024 8:30 |
Fyzikální olympiáda
DDM Sokolov, Spartakiádní 1937
|
2023-2024 |
Sokolov |
G |
okresní |
Předmětová |
vyhlášená |
23.5.2024 0:00 |
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207,
pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
|
2023-2024 |
|
D |
krajské |
Předmětová |
vyhlášená |
22.5.2024 8:45 |
Fyzikální olympiáda
ZŠ JAK KV - učebna chemie, 2.patro
|
2023-2024 |
Karlovy Vary |
G |
okresní |
Předmětová |
vyhlášená |
9.5.2024 8:30 |
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207,
pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
|
2023-2024 |
|
C |
krajské |
Předmětová |
vyhlášená |
30.4.2024 8:00 |
Basketbal
Velká tělocvična ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 (vchod do tělocvičen
a bazénu)
|
2023-2024 |
Sokolov |
III. |
okresní |
Sportovní |
vyhlášená |
29.4.2024 8:00 |
Basketbal
Velká tělocvična ZŠ Švabinského 1702, Sokolov (vchod do tělocvičen
a bazénu)
|
2023-2024 |
Sokolov |
III. |
okresní |
Sportovní |
vyhlášená |
24.4.2024 0:08 |
Fyzikální olympiáda
Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, 3. patro, blok C
|
2023-2024 |
|
B |
krajské |
Předmětová |
vyhlášená |
24.4.2024 0:08 |
Fyzikální olympiáda
Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, 3. patro, blok C
|
2023-2024 |
|
C |
krajské |
Předmětová |
vyhlášená |
24.4.2024 0:08 |
Fyzikální olympiáda
Gymnázium Sokolov, Husitská 2053, 3. patro, blok C
|
2023-2024 |
|
D |
krajské |
Předmětová |
vyhlášená |
22.4.2024 8:30 |
Biologická olympiáda
Pavilon B 2.patro praktická část: laboratoř B207,
pavilon B 3.patro teoretická část: kabinet B306 a učebna B304
|
2023-2024 |
Sokolov |
D |
okresní |
Předmětová |
vyhlášená |
22.4.2024 8:00 |
Biologická olympiáda
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace
Nerudova 2283/7
350 02 Cheb
|
2023-2024 |
Cheb |
D |
okresní |
Předmětová |
vyhlášená |
22.4.2024 8:30 |
Biologická olympiáda
Učebna 3D
Laboratoř L3D
|
2023-2024 |
Karlovy Vary |
D |
okresní |
Předmětová |
vyhlášená |
19.4.2024 7:30 |
Fotbal
hřiště s umělým trávníkem v areálu ISŠTE Sokolov, ul. Jednoty
|
2023-2024 |
Sokolov |
V. |
okresní |
Sportovní |
vyhlášená |
18.4.2024 9:00 |
Soutěž v programování
Gymnázium Cheb Poč 1
|
2023-2024 |
|
Programovací jazyky - žáci |
krajské |
Předmětová |
vyhlášená |
18.4.2024 9:00 |
Soutěž v programování
Gymnázium Cheb Poč 1
|
2023-2024 |
|
Programování mikrořadičů |
krajské |
Předmětová |
vyhlášená |