Konference pouze online!!!!!

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace přesouvá Krajská knihovna Karlovy Vary odbornou konferenci s názvem „DEN ZDRAVÉHO MOZKU A PAMĚTI – mozek, paměť a řeč“ do online prostoru. Na akci je nutné se přihlásit na www.zlepsipamet.cz, účast je zdarma.

Krajská knihovna Karlovarského kraje společně s Biblio Karlovy Vary pořádá odbornou konferenci s názvem "DEN ZDRAVÉHO MOZKU A PAMĚTI - mozek, paměť a řeč". Na konferenci se lze přihlásit ZDE.

Akce se bude konat v pondělí 29. 11. 2021. „Přihlášení účastníci obdrží před konferencí e-mailem odkaz, jehož prostřednictvím se budou moci připojit k online vysílání a vše sledovat z pohodlí domova či svého zaměstnání. Zájemci se musí na akci přihlásit na webu konference, akce je zdarma, “ uvedla projektová manažerka Michaela Kožíšková.

Konference se může zúčastnit jak odborná, tak laická veřejnost. Dopolední program je koncipován pro pedagogy, asistenty pedagogů, psychology, pěstouny, pracovníky dětských domovů a SOS vesniček, sociální pracovníky a další profesionály.  Odpolední program je zaměřen na rodiče, seniory a další zájemce z řad laické veřejnosti.