Místo a čas konání
|
Místo konání:
|
PČG K.Vary, Národní 25
2.patro,
učebna biologie a laboratoř biologie |
|
|
|
Doprava:
|
Běžnými vlakovými nebo autobusovými spoji s povinným využitím slev.
Autobusové spojení: autobus č. 15, č. 3 od Tržnice....směr Drahovice |
|
Přihlášky do:
|
28.2.2024 0:00 |
|
Propozice
|
Kola předmětových soutěží:
|
MŠMT ČR |
|
|
|
Ředitel školy:
|
RNDr. Zdeněk Papež |
|
|
Kategorie soutěží:
|
kategorie A - studenti SŠ
- studenti 3. a 4. ročníků, septim a oktáv |
|
|
Pravidla:
|
Podle ústřední komise biologické olympiády v souladu s organizačním řádem. |
|
Prezence:
|
8.30 -9.00 prezence, losování, zahájení soutěže.
Předpokládaný konec: 15.30 -16.00 |
|
Soutěží:
|
Podle možností ( celkového počtu přihlášených studentů) budou pozváni do každé kategorie vždy první 2-3,4,5 studenti z každé školy. |
|
Postup:
|
Ze školních kol, studenti, kteří splňují pravidla soutěže. |
|
Poznámka:
|
Berte tyto propozice jako závaznou pozvánku ke KK BIO- kategorie A.
Prosím poslat na e-mail jména studentů, které přihlásíte.
Prosím uvést ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU OBĚDA.Oběd lze zakoupit ve škole za 30 Kč. |
|
Kontakty
|
|
|
1 |
Šuba Réka |
Gymnázium Cheb, příspěvková organizace |
84,5 |
2 |
Ivančáková Nina Marie |
První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace |
62,5 |
3 |
Kiefer Dominik |
Gymnázium Aš, příspěvková organizace |
61,5 |
4 |
Hamplová Karolín |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
61 |
5 |
Česáková Ivana |
Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace |
61 |
6 |
Vašáková Kateřina |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
50,5 |
7 |
Drofa Štěpán |
Gymnázium Aš, příspěvková organizace |
50 |
8 |
Chmelíková Veronika |
První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace |
50 |
9 |
Kišová Emma |
Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace |
48,5 |
10 |
Anita Adamcová |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace |
46,5 |
11 |
Šťástková Linda |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace |
44,5 |
12 |
Kratochvíl Tomáš |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace |
44,5 |
13 |
Kašparová Anežka |
První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace |
43 |
14 |
Habart Vítek |
Střední uměleckoprůmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary, příspěvková organizace |
42,5 |
15 |
Quang Vu Hoang |
Gymnázium Ostrov, příspěvková organizace |
37 |
16 |
Grohová Marie Lucie |
Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace |
29 |
|
|
|
|
|
|